KAMIL KOZERAWSKI

PROFESJONALNE USŁUGI BARMAŃSKIE

   Firma Kamil Kozerawski „KOKTAJLE I MARZENIA” powstała z potrzeby serca, zrodziła się z pasji oraz chęci świadczenia usług barmańskich na najwyższym poziomie. Misją naszej firmy jest JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM. Chcemy, aby każde wydarzenie w Państwa życiu, w którym zanotujemy swój udział, było nie tylko przyjemnym wspomnieniem, ale przede wszystkim przekuło się w dalszy sukces towarzyski, firmowy, życiowy.
   Z wielką przyjemnością stworzymy koktajle specjalnie dla Państwa, dostosowane do Państwa gustów smakowych, nie boimy się klasyki bo standardy nam nie obce.
   Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju, dysponujemy namiotami, stołami bankietowymi, profesjonalnie wyposażonymi barami a co najważniejsze jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie z Państwa strony. Jedyne co nas ogranicza- to Państwa wyobraźnia a wszystko podane subtelnie i ze smakiem.
   Kozerawski KOKTAJLE I MARZENIA to tylko zawodowi barmani, osoby posiadające ukończony II stopień kursu barmańskiego. Gwarantujemy, że swoim profesjonalizmem, rzetelną obsługą, umilimy każdą imprezę, event, wesele. Korzystając z naszej oferty możecie być Państwo pewni, że wszystko zostanie wykonane na wysokim poziomie.